Změna webu

Goto down

LH Změna webu

Příspěvek pro Lady Happy za Wed Feb 04, 2015 8:25 am

Ahoj,

budu mít nový web. No přesněji, už mám nový web :-) zde je odkaz: http://www.lady-happy-cz.cekuj.net

OD kdy?
S největší pravděpodobností od 1.3.2015, ale možná i dříve tam stihnu nahrát všechny módy. Momentálně již funguje, ale ještě tam nejsou všechny módy z mé nabídky. Je jich mraky... :-) a to časem ještě nějaké přidám.

Proč?
Internet Centrum, kde mám web nyní, mění celkově svůj hosting. Bohužel už nebude možné s mým webem přejít u nich na novou verzi, aniž bych jim musela platit. Poohlédla jsem se tedy jinde a můj web má nový domov. Z toho vyplývá i nová webadresa.

Jak to bude na novém webu?
Je uspořádán redakčním systémem WordPress, tak bude i velice přehledný. Můžete si tam vybrat kategorie, které vás zajímají (všechny módy/balíky/zaměřovače...). Nově mám i rubriku pro barvoslepé. Tam najdete módy nejen černobílé, ale i barevné. Mají ovšem společné to, že je mohou využívat i ti z vás, co trpí tímto omezením. Časem tam přidám i nastavení pro XVM.
Všechny módy mají náhled, odkaz ke stažení instalačky i zip verze a po otevření celého článku vidíte i detailní popis s dalšími náhledy. Vše hezky pohromadě. U každého módu je odkazovací tlačítko na fórum, kde se můžete i nadále dotazovat. Toto tlačítko vás dostane do vláken "Vaše dotazy". Pak už si jen kliknete na konkrétní mód, ke kterému máte dotaz, nebo nevíte kam s tím a necháte tu nezeřazený příspěvěk v dotazech. Vše velice snadné a přehledné.

_________________
Lady_Happy_CZ
Balíky, ikony, překlady a ladění módů

Lady Happy lady.happy.cz@gmail.com
Lady Happy http://www.lady-happy-cz.cekuj.net/

Změna webu Banner_lady
Lady Happy
Lady Happy
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 19. 06. 14
Age : 35
Location : Kladno

http://lady-happy-cz.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru