Fórum support Lady Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hp bar do player panelu 2

2 posters

Goto down

hp bar do player panelu 2 Empty hp bar do player panelu 2

Příspěvek pro ondr4 Mon Aug 11, 2014 10:32 am

ahoj,zkousel jsem "vymyslet" tag,ktery by mi ukazoval zivoty zbyvajici/max hp vsech hracu v tabulce vpravo i vlevo..zkousel jsem {{hp}} / {{hp-max}} psat do player panel 2,ale ve vysledku bezuspesne..jde to udelat?
momentalne mam <font color='{{c:t-rating}}'>{{t-rating}}</font> {{nick}} a vedle toho bych rad to HP..

konkretne jsem psal <font color='{{c:hp-ratio}}'>{{hp}} / {{hp-max}}</font> a kombinoval jsem to,ale jak jsem psal,bez vysledku

diky za pomoc
ondr4
ondr4
Člen
Člen

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 11. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

hp bar do player panelu 2 Empty Re: hp bar do player panelu 2

Příspěvek pro Lady Happy Mon Aug 11, 2014 12:10 pm

Ahoj, určitě to nějak jde, ale tak jako ty jsem to zkoušela i já a se stejným výsledkem. Pokud budu používat config s online editací, tak to nepůjde.
Lady Happy
Lady Happy
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 19. 06. 14
Age : 38
Location : Kladno

http://lady-happy-cz.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

hp bar do player panelu 2 Empty Re: hp bar do player panelu 2

Příspěvek pro ondr4 Mon Aug 11, 2014 12:20 pm

nasel jsem si u rusaku kod,ktery je ulozen v jednom konfigu v defaults,ale to je ten nejspise jiny zpusob upravovani,protoze xvm.xc maji temer prazdny a edituji to do tech v defaults,ale ja to delam pres xvm.xc a kdyz jsem zkousel editovat konkretni soubor (playerpanel) a zkopiroval sem tam konkretnich par radku,tak to stejne nefungovalo..a hp bar,co jsem nasel na frostu,tak mi stejnak nefunguje..

a preeditovat si rucne jednotlive konfigy v defaults by me moc neslo,protoze neznam presne pravidla toho zdrojaku a jednoduse to neumim,su rad,ze jsem se naucil editovat pres online do xvm.xc
ondr4
ondr4
Člen
Člen

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 11. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

hp bar do player panelu 2 Empty Re: hp bar do player panelu 2

Příspěvek pro Lady Happy Mon Aug 11, 2014 1:08 pm

ondr4 napsal:nasel jsem si u rusaku kod,ktery je ulozen v jednom konfigu v defaults,ale to je ten nejspise jiny zpusob upravovani,protoze xvm.xc maji temer prazdny a edituji to do tech v defaults,ale ja to delam pres xvm.xc a kdyz jsem zkousel editovat konkretni soubor (playerpanel) a zkopiroval sem tam konkretnich par radku,tak to stejne nefungovalo..a hp bar,co jsem nasel na frostu,tak mi stejnak nefunguje..

a preeditovat si rucne jednotlive konfigy v defaults by me moc neslo,protoze neznam presne pravidla toho zdrojaku a jednoduse to neumim,su rad,ze jsem se naucil editovat pres online do xvm.xc

To je právě to. V online editoru to prostě nejde. Pokud bys to upravoval ve zdrojáku ve složce default každý jeden soubor, pak by to šlo, ale k tomu zase patří jiný xvm.xc soubor.
Lady Happy
Lady Happy
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 19. 06. 14
Age : 38
Location : Kladno

http://lady-happy-cz.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

hp bar do player panelu 2 Empty Re: hp bar do player panelu 2

Příspěvek pro ondr4 Mon Aug 11, 2014 5:48 pm

jasna no,je to skoda..existuje nejaky "navod" nebo neco,co by mi upresnilo,jak mam nastavovat ty jednotlive soubory pres zdrojak,nevis?
ondr4
ondr4
Člen
Člen

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 11. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

hp bar do player panelu 2 Empty Re: hp bar do player panelu 2

Příspěvek pro Lady Happy Mon Aug 11, 2014 6:37 pm

To je na dlouho a je to složité.
Lady Happy
Lady Happy
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 19. 06. 14
Age : 38
Location : Kladno

http://lady-happy-cz.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

hp bar do player panelu 2 Empty Re: hp bar do player panelu 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru